PETEK YIKAMA

Ev ve iş yerlerinde gerekli olan ısınma ihtiyaçlarının çok daha düşük maliyetle ve çok daha konforlu bir şekilde karşılanmasını sağlayan petek yıkama ve temizleme hizmetlerimiz, kalorifer ve kombi sistemlerinin zaman içerisinde eksilen verimliliğin ilk günkü düzeye gelmesini sağlamaktadır. Modern ve gelişmiş teknolojiden yararlanarak en yeni tekniklerle ve bu işi uzun zamandır sürdüren tecrübeli ekipler ile gerçekleştirdiğimiz yıkama ve temizlik işlemleri, ev ve işyerlerinin inşaat alanı gibi olmadan ve her mekânın kirlenmesine gerek kalmadan kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir.
Uzman kadromuza ve deneyimimize olduğu kadar fiyatlarımıza da güvenmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin memnuniyetini en üst düzeyde karşılayabilmesi için her daim mümkün olan en ucuz fiyat garantili petek yıkama ve temizleme hizmetini sunma gayreti içerisindeyiz. Peki, petek temizliği niçin düzenli bir şekilde yaptırılmalıdır? Isıtma sistemlerinin hiç olmadık zamanlarda ya da kış aylarının ortasında sizleri yarı yolda bırakmasına neden olacak tesisat ve petek tıkanmaları çok sayıda farklı nedenlerden kaynaklanır.
Çeşitli kimyasallar ve su içerisinde yer alan yabancı maddeler ne yazık ki peteklerin balçık hale gelmesine yani su akışının istenen biçimde gerçekleşmesi nedeniyle ısınma rahatlığının azalmasına neden olmaktadır. Bütün bunların dışında yalnızca şebeke suyunun içerisinde buluna kireç de bu gibi tıkanmalara neden olabilir. Petek yıkama ve temizleme hizmetlerimiz kapsamında tüm problemlere kesin çözüm hizmeti sağlamaktayız.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
WhatsApp WHATSAPP DESTEK