PETEK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Tesisatın içinde biriken pislikler tabaka olarak yapışık kalmıştır ve dibe çökmüştür tazyikli su ve diğer temizleme çabaları verimli bir temizlik sağlamayacak üstelik ortalık kirlenecek vakit kaybı yaşayacaksınız . Petek temizleme işlemini profesyonel olarak yapan firmamız etrafı kirletmeden petekleri sökmeden hizmet vermektedir.
Peki nitelikli bir petek temizliği nasıl yapılır ? Ana sayfamızdaki yazı da ayrıntılı olarak belirttiğimiz petek temizleme işlemlerini burada kısaca anlatalım .
1- Petek temizliği makinesi ; Firmamızen son teknoloji ROTHENBERGER marka Alman patentli makineleri kullanmaktadır.

2- Etkin ilaç kullanımı ; Piyasa da çok çeşit ilaçlama sistemi vardır ancak bunun en etkilisi seçilmelidir. Müşterilerde ilacın prosedürünü mutlaka okumalıdır  buna hakkı vardır tesisatında hangi kimyevi maddenin dolaştığını bilmek müşterinin en doğal hakkıdır .Dikkat : Eski kutu , açılmış kutu ve kimyasal temizlik yazısı içermeyen sıvıları tesisatta kullanmayınız .

3- Tesisat temizliği sonrası yapılacak işlemler ; reglaj ayarlarının yapılması ve peteklerin her birinin havasının alınması en son işlem olarak ta kombiyi devreye alın ve ısınmasını bekleyiniz .

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
WhatsApp WHATSAPP DESTEK