KAMERALI SU KAÇAĞI HİZMETLERİ

Firmamız su kaçağı tespit konusunda günümüzün imkan veren en son teknolojilerini kullanmakta ve bu konumda sektörüne öncülük etmektedir. Türkiye’de kameralı su kaçağı tespit cihazlarını ilk kullanan firmalardan biri olan Akıllı Tesisat her zaman siz değerli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kendini geliştirmeye devam edecektir.

Su kaçağı tespiti geleneksel ve modern olmak üzere 2 türlü yapılabilmektedir. Geleneksel yöntemlerde su kaçağının bulunduğundan şüphe edilen ortam kırma sureti ile kaçağı tespiti yapılmaktadır. Dış mekanlarda ve toprak alanlarda bu yöntemin zararları bir nebze olsun karşılanabilmektedir. Ancak Ev, villa, işyeri gibi ortamlarda kırarak su kaçağı tespiti, hem zaman hem de maliyetler açısından müşterilere büyük yükler getirmektedir. Örneğin bir yer seramiği ölçüsünde bir kaçağı bulmak için banyonun zemini ve duvarları kırılmak zorunda kalınıyor. Bu da tamirat sonra banyo yenileme masraflarını da beraberinde getiriyor.

Oysa modern yöntemlerle gerçekleştirilen kameralı su kaçağı tespiti sistemlerinde yukarıda bahsedilen sorunların hiçbiri yaşanmamaktadır. Konusunda uzman personelimiz hassas elektronik cihazları ile kaçağın yerini tam tespit ederek müşterilerimizi büyük masraflardan kurtarmaktadır.

HEMEN ARAYIN
WhatsApp WHATSAPP DESTEK