KAMERALI PİMAŞ KAÇAĞI TESPİTİ

Pimaşlar binalarımızın önemli ekipmanlarından biridir. Genelde yanlış kullanımla zaman içinde tıkanıklık oluşturabilirler.  Bu durum sadece dairelerde değil aynı zaman da çatı su giderlerinde de yaşanabilmektedir. Örneğin tıkalı olan çatı pimaşı en üst kattaki evinizin duvar ve tavanının rutubetlenmesine ve kararmasına yol açabileceği gibi, konut içindeki pimaş tıkanıkları da alt daire tavanlarında aynı etkilere yol açabilir.

Pimaş tıkanıklarında en ilginç istatistiklerden biri de pimaş tıkanıklıklarının kırma yöntemi ile kaçak tespiti ve onarımı yapan ustalar tarafından yapılan kalitesiz işler sonucu tıkanma yaşanmasıdır. Kırma yöntemi su kaçağı tespit ve onarımlardan sonra %60 oranında pimaş tıkanıklıkları yaşanmaktadır.

Pimaş tıkanıklarında en modern tespit yöntemi KAMERALI PİMAŞ KAÇAĞI TESPİT yöntemidir. Zira bu yöntemde ucuna kamera bağlı klavuz bir boru yardımı ile pimaşınız içinde kolonoskopi tarzı bir araştırma yapılır. Böylece hem daha hızlı hem de daha az maliyetli bir onarım gerçekleştirilebilinir.

kamerali-pimas-kacagi-tespiti

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
WhatsApp WHATSAPP DESTEK