BANYO TESİSAT HİZMETLERİ

Banyo Tesisat Ustası mı arıyorsunuz, banyonuzun tadilata ihtiyacı mı var, banyonuzda su kaçağı sorunlarımı yaşıyorsunuz. Bu vb benzeri sorunlarınızın çözümünde konusunda lider olan Akıllı Tesisat hizmetinizdedir.

Banyolarınız tesisat bakımından mutfakla beraber evlerimizin en önemli ve hijyen açısından mikrop barındırmaya en müsait alanlarından biridir. Bu sebeple tesisatlarınızın sağlığı sizin ve sevdiklerinizin sağlığı demektir. Pislenmiş borulardan gelen sular mikrop saçarlar. Ayrıca tıkanık giderler evde ve alt-üst katlarda rutubete yol açacaklarından bakterilerin üremesine ortam hazırlar ve aynı zamanda evinizin yapısına zarar verebilirler.

Firmamız konusundan uzman bir kadroya sahiptir ve bugüne kadar sayısız konutun banyo tesisat işlerini ve onarımları başarı ile tamamlamıştır.

Referans listemizden görebileceğiniz üzere İstanbul da çok geniş bir çevreye hitap etmektedir. 365 gün 24 saat sistemi ile çalışmakta olan firmamızda günün her saati size yardım edecek uzman bir kadro bulunmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
WhatsApp WHATSAPP DESTEK