Ataşehir Su Kaçak Tespiti

Ataşehir Su Kaçak Tespiti

Ataşehir Su Kaçak Tespiti olarak kullanmış olduğumuz son teknoloji cihazlarla siz değerli müşterilerimize her zaman güvenilir ve doğru kaçak tespiti yapıyoruz.

Akustik Su Kaçak Tespiti

Yapılarda meydana gelen su kaçağı sorunları, gelişmiş yöntemlerle tespit edilmektedir. Bu yöntemlerin arasında akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti gelmektedir. Bilgisayarlı sistemlere sahip olan bu cihazların en büyük özelliği, fayansın, zeminin ya da duvarın altından geçen tesisat borularında meydana gelen su sızıntısı sorunlarını herhangi bir yeri kırmadan ortaya çıkarmasıdır. Profesyonel tesisatçılar tarafından kullanılan bu cihazlar, bilgisayar sistemlerine sahiptir ve hassas kulaklık donanımları bulunmaktadır. Bu cihazlar, su kaçağı yapının neresinde olursa olsun tespit işleminin çok düşük maliyetlerle yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle, binalarda su kaçağı meydana geldiğinde en yakın tesisatçıdan hizmet almak yerine gelişmiş teknolojilere sahip firmalardan hizmet alınması tavsiye edilmektedir.

atasehir-su-kacagi-tespiti

Tesisatta Kaçak Bulma

Su tesisatlarında meydana gelen sızıntıların bulunması içir günümüzde özel olarak geliştirilmiş cihazlar kullanılmaktadır. Su sızıntısı hem binalarda hem de bahçe sulama sistemleri gibi açık alanlarda meydana gelebilmektedir. Modern cihazlar, tesisatta kaçak bulma işlemlerini de kırmadan yerine getirilmesini sağlamaktadır.

 

atasehir-su-kacagi-bulma

Binalarda meydana gelen su kaçağı sorunu akustik su kaçağı tespit cihazı ile ortaya çıkarılırken, açık alanlarda da dedektörlü su kaçağı tespit cihazları kullanılmaktadır. Klasik yöntemlerle karşılaştırıldığında cihazla su kaçağı tespiti, hem maliyet olarak çok daha azdır. Üstelik işlem kısa bir süre içinde tamamlanırken, tespit işleminin ardından tadilata gerek kalmamaktadır. Bu cihazlar bilgisayarlı sistemlere sahiptir ve kullanan tesisatçıların da bu konuda iyi eğitim almış olmaları gerekmektedir. Bu nedenle tesisatta su kaçağı meydana geldiğinde uzman firmalarla irtibata geçilmelidir.

Ataşehir Su Kaçak Tespiti olarak Termal Kamera ve Sonic Dinleme cihazlarımızla arızalı olan bölgeyi tespit ederek sadece o bölgede işlem gerçekleştirmekteyiz. Bu şekilde gerçekleştirdiğimiz Kırmadan Kameralı Noktasal Su Kaçak Tespitimiz ile büyük tadilat masraflarına girmeden arızalarınız giderilmektedir.

atasehir-su-kacak-tespiti

 

Su kaçak tespitinde kaçağın türü de önemlidir. Ataşehir Su Kaçak Tespiti olarak öncelikle kaçağın türünü tespit etmekteyiz. Kaçağın türü temiz su mu yoksa kirli sudan mı kaynaklanmaktadır. Bu tespit su kaçağının bulunmasında ve izlenecek yolun belirlenmesinde etkili olmaktadır.

Ataşehir Su Kaçak tespiti olarak bizi tercih ederek profesyonel ve uzman kadromuzun farkını göreceksiniz. Su Kaçak Tespiti ile ilgili sorunlarınız uzman ekibimiz tarafından en ileri teknoloji aletlerimiz ile tespit ve tamir edilmektedir.

Ataşehir Su Kaçak Tespiti olarak bugüne kadar Ataşehir ve çevresinde sayısız firmaya ve konuta hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bizi tercih ederek farkımızı anlayacaksınız. Merdiven altı firmaların aksine sektöründe 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan firmamız geçmişte olduğu gibi gelecekte de sizlere hizmet vermenin gayreti için de olacaktır.


HEMEN ARAYIN
WhatsApp WHATSAPP DESTEK