7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Usta Tesisatçı

Ana Sayfa » Su Tesisatçısı » Usta Tesisatçı

Usta Tesisatçı

 

Temiz su tesisatları, atık su giderleri, kanalizasyon tesisatları ve benzeri tüm sıhhi tesisatlarda meydana gelen sorunların giderilmesi, tesisatların sıfırdan döşenmesi işlemlerini usta tesisatçı gerçekleştirmektedir. Bu tesisatçılar gelişmiş sistemlere sahip cihazlarla hizmet vermekte ve işlemlerin tamamı son derece güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir. Profesyonel tesisatçılar, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı gibi tüm sorunları gelişmiş cihazlarla ortadan kaldırabildiği gibi su kaçağı tespitlerini de yine sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Uzman tesisatçılar, tıkanıklık şikayetlerini robot tıkanıklık açma cihazı adı verilen, yurt dışında özel olarak geliştirilen cihazlar yardımı ile ortadan kaldırmaktadır. Bu cihazları kullanabilmek için de eğitim almaktadırlar. Bu eğitimler kurumsal tesisat firmaları tarafından verilmektedir ve bu nedenle de profesyonel tesisatçılar bu tip firmalarda hizmet sunmaktadır.

 

Usta Tesisatçı Cihazla Hizmet Verir

 

Usta tesisatçı, sıhhi tesisatlarda meydana gelen su kaçaklarını da ustalıkla tespit edebilmektedir. Özellikle gizli su kaçağı adı verilen su sızıntılarında gelişmiş cihazlarla tespit yapmakta, bu sayede zeminde, fayansta, duvarda ya da evin bir başka bölümünde kırma işlemine gerek bırakmamaktadır. Oysa geleneksel yöntemlerle hizmet veren tesisatçılar, su sızıntılarını bulabilmek için nemin görüldüğü yerden itibaren kırma işlemi uygulamak zorundadır. Bu da kimi zaman çok geniş bir alanın kırılması anlamına gelir ki bunun da maliyeti çok yüksek olmaktadır. Çünkü kırma işleminin ardından tadilat gerekir ve bunun için de ayrı bir usta gelmelidir. Bu nedenle cihazla su kaçağı tespiti yapan profesyonel tesisatçılardan hizmet alınmalıdır.

12 Haziran 2014

İlgili Terimler :

İlgili Kategoriler