7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Ümraniye Su Tesisatçısı

Ana Sayfa » Servis Bölgelerimiz » Ümraniye Su Tesisatçısı

Ümraniye ve çevresinde oturan kişiler, evlerinde ya da bahçelerindeki su tesisatlarında herhangi bir sorunla karşılaştıklarında Ümraniye su tesisatçısı ile irtibata geçer. Ancak her tesisatçı hizmeti gelişmiş cihazlarla mı yapar? Bu soruya evet cevabı verebilmek imkânsızdır. Peki, gelişmiş cihazlarla su kaçağı tespiti ne işe yarar? Bu cihazlar su kaçaklarını kırmadan dökmeden tespit edilmesine yarar. Geleneksel yöntemlerde tesisatlarda meydana gelen su sızıntılarının tam kaynağının doğru bir şekilde tespit edilmesi imkansızdır. Genellikle su sızıntısının görüldüğü yerin, kaçağın merkezi olmadığının bilinmesi gerekmektedir. Sızan su, betonun en zayıf noktasından dışarı çıkar. Bu durumda da sorunun kaynağının bulunması için gelişmiş cihazlara ihtiyaç vardır ve bu cihazlar sadece kurumsal tesisat firmalarında bulunmaktadır. Çünkü bu cihazlar yurt dışında üretilmektedir ve ithalatının yapılabilmesi için bir dizi prosedür gereklidir.

 

Su Kaçağı Tespiti Bilgisayarlı Cihazlarla Yapılır

 

Su kaçağı tespiti işlemlerinde kullanılan cihazların tamamı bilgisayar sistemlerine sahiptir. Bu nedenle kullanılabilmesi için personelin belirli bir eğitim almış olması gereklidir. Bu eğitim de kurumsal tesisat firmaları tarafından kendi personeline verilmektedir. Evde ya da açık alanda meydana gelen su kaçaklarında gelişmiş cihazlarla hizmet veren firmalardan hizmet alındığında sorun kısa bir sürede ve üstelik kırmadan tespit edilebilmektedir. Günümüzde klasik yöntemlerle su sızıntı tespiti yapma işlemleri geçmişte kalmıştır. Artık akustik ve detektörlü su kaçağı tespit cihazları kullanılmaktadır. Ümraniye su tesisatçısı arandığında da cihazla su kaçağı tespiti yapan firmalarla iletişime geçilmelidir.

30 Mayıs 2014

İlgili Terimler :