7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Tesisat Sorunları Nasıl Giderilir

Ana Sayfa » Tesisat Ansiklopedisi » Tesisat Sorunları Nasıl Giderilir

Tesisat Sorunları Nasıl Giderilir?

 

Binalardaki tesisat sorunları banyo ve mutfaklarda meydana gelebilmektedir. Akıtan musluklar, su kaçağı olan tesisat, tıkanan lavabo, tuvalet ve küvet giderleri, kabusa neden olabilmektedir. Peki, tesisat sorunları nasıl giderilir? Öncelikle tesisatın neresinde sorun olursa olsun mutlaka gelişmiş teknolojilere sahip cihazlarla hizmet veren tesisat firmalarından hizmet alınmalıdır. Bu cihazlar tesisatlarda meydana gelen su kaçağı, tıkanıklık ve benzeri tüm sorunları güvenli bir şekilde, üstelik binaya zarar vermeden ortadan kaldırmaktadır. Bu firmalarda hizmet veren personel, gelişmiş teknolojilerle tasarlanmış cihazları kullanabilmek için özel olarak eğitim almışlardır. Bu sayede bilgisayar teknolojisine sahip olan cihazları kullanırken hata yapmamakta, meydana gelen soruna da doğru bir şekilde müdahale edebilmektedir. Tesisat sorunları nereden kaynaklanırsa kaynaklansın eğitimli ve donanımlı personelleriyle hizmet veren, teknik altyapısı güçlü olan firmalar tercih edilmelidir.

 

Tesisat Sorunları Özel Cihazlarla Giderilir

 

Tesisat sorunları arasında tıkalı kanalizasyon boruları, tıkalı pimaş boruları da gelmektedir. Yani temiz su tesisatında sorun olabileceği gibi gider borularında da zaman zaman sorunlar meydana gelebilir. Bunun yanında kalorifer tesisatında da çeşitli sorunlar otaya çıkabilir. Tüm sistemlerde ortaya çıkan sızıntı, tıkanıklık ve benzeri şikayetlerde gerek robot tıkanıklık açma cihazları, gerekse akustik ve detektörlü su kaçağı tespit cihazları kullanılmaktadır. Kalorifer tesisatlarında meydana gelen sorunlarda da termal su kaçağı tespit cihazı adı verilen bir cihazdan yararlanılmaktadır. Bütün bu cihazlar sorunları en kısa içinde ortadan kaldırmak ve tesisat sorunlarını tamamen gidermek için tasarlanmışlardır. Bu nedenle tesisat sorunları nasıl giderilir denildiğinde, gelişmiş cihazlarla giderilir denilebilmektedir.

06 Haziran 2014

İlgili Terimler :