7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Sancaktepe Su Tesisatçısı

Ana Sayfa » Servis Bölgelerimiz » Sancaktepe Su Tesisatçısı

Sancaktepe su tesisatçısı ararken ilk görünen firmaya başvurmak, çoğu zaman doğru bir yöntem olmamaktadır. Atık su tesisatı ya da temiz su tesisatı ile ilgili hizmet alınacağı zaman mutlaka firmanın altyapısı soruşturulmalıdır. Robot cihazların olup olmadığı sorgulanmalı, bunları kullanacak personelin yeterli eğitim alıp almadığı öğrenilmelidir. Çünkü cihaz olsa bile bunları kullanacak olan personelin cihazlarla ilgili çok iyi bir eğitim almış olması gerekmektedir. Kullanma kılavuzundaki talimatlara uyulsa bile sorun tespit edilemeyebilir. Çünkü kullanma kılavuzu, cihazın nasıl çalıştırılacağı ile ilgilidir. Cihaz çalıştırılabilir ancak bir sorun sırasında kullanılabilmesi için verdiği tepki bilinmelidir. Bunun bilinmesi için de personelin eğitim alması gereklidir. Ancak bu eğitimin tamamlanmasının ardından kusursuz bir hizmet verilebilmektedir.

 

Cihazla Yapılan İşlemlerde Tadilat Ortaya Çıkmaz

 

Sancaktepe su tesisatçısı araştırıldığında, gelişmiş cihazlarla hizmet veren firmalarla irtibata geçilmelidir. Su kaçağı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı ve benzeri sorunlarla ilgili en son teknolojilerle tasarlanan cihazlarla hizmet veren kurumsal bu tesisatçısı firmaları, müşterilerin beklentisinden çok daha üst seviyede hizmet sunmaktadır. Üstelik bu hizmetin maddi bedeli, klasik yöntemlerde sunulan hizmetten çok daha azdır. Bunun nedeni de tespit işleminin ardından tadilat yapılmamasıdır. Tadilat başlı başına bir masraftır. Ayrıca binanın tam anlamıyla şantiye görünümü almasıdır. Gelişmiş teknolojilerle sunulan hizmette bu tip görüntüler tamamen ortadan kalkmıştır. Bu nedenle modern cihazlarla hizmet veren firmalar araştırılması ve sorun olduğunda bu tip firmalarla intibata geçilmesi tavsiye edilmektedir.

31 Mayıs 2014

İlgili Terimler :