7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Petek Yıkama

Ana Sayfa » Petek Yıkama

PETEK YIKAMA HİZMETLERİMİZ
Ev ve iş yerlerinde gerekli olan ısınma ihtiyaçlarının çok daha düşük maliyetle ve çok daha konforlu bir şekilde karşılanmasını sağlayan petek yıkama ve temizleme hizmetlerimiz, kalorifer ve kombi sistemlerinin zaman içerisinde eksilen verimliliğin ilk günkü düzeye gelmesini sağlamaktadır. Modern ve gelişmiş teknolojiden yararlanarak en yeni tekniklerle ve bu işi uzun zamandır sürdüren tecrübeli ekipler ile gerçekleştirdiğimiz yıkama ve temizlik işlemleri, ev ve işyerlerinin inşaat alanı gibi olmadan ve her mekânın kirlenmesine gerek kalmadan kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir.
Uzman kadromuza ve deneyimimize olduğu kadar fiyatlarımıza da güvenmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin memnuniyetini en üst düzeyde karşılayabilmesi için her daim mümkün olan en ucuz fiyat garantili petek yıkama ve temizleme hizmetini sunma gayreti içerisindeyiz. Peki, petek temizliği niçin düzenli bir şekilde yaptırılmalıdır? Isıtma sistemlerinin hiç olmadık zamanlarda ya da kış aylarının ortasında sizleri yarı yolda bırakmasına neden olacak tesisat ve petek tıkanmaları çok sayıda farklı nedenlerden kaynaklanır.
Çeşitli kimyasallar ve su içerisinde yer alan yabancı maddeler ne yazık ki peteklerin balçık hale gelmesine yani su akışının istenen biçimde gerçekleşmesi nedeniyle ısınma rahatlığının azalmasına neden olmaktadır. Bütün bunların dışında yalnızca şebeke suyunun içerisinde buluna kireç de bu gibi tıkanmalara neden olabilir. Petek yıkama ve temizleme hizmetlerimiz kapsamında tüm problemlere kesin çözüm hizmeti sağlamaktayız.

13 Kasım 2015