7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Petek Temizliği

Ana Sayfa » Petek Temizliği

Tesisatın içinde biriken pislikler tabaka olarak yapışık kalmıştır ve dibe çökmüştür tazyikli su ve diğer temizleme çabaları verimli bir temizlik sağlamayacak üstelik ortalık kirlenecek vakit kaybı yaşayacaksınız . Petek temizleme işlemini profesyonel olarak yapan firmamız etrafı kirletmeden petekleri sökmeden hizmet vermektedir.
Peki nitelikli bir petek temizliği nasıl yapılır ? Ana sayfamızdaki yazı da ayrıntılı olarak belirttiğimiz petek temizleme işlemlerini burada kısaca anlatalım .
1- Petek temizliği makinesi ; Firmamızen son teknoloji ROTHENBERGER marka Alman patentli makineleri kullanmaktadır.

2- Etkin ilaç kullanımı ; Piyasa da çok çeşit ilaçlama sistemi vardır ancak bunun en etkilisi seçilmelidir. Müşterilerde ilacın prosedürünü mutlaka okumalıdır  buna hakkı vardır tesisatında hangi kimyevi maddenin dolaştığını bilmek müşterinin en doğal hakkıdır .Dikkat : Eski kutu , açılmış kutu ve kimyasal temizlik yazısı içermeyen sıvıları tesisatta kullanmayınız .

3- Tesisat temizliği sonrası yapılacak işlemler ; reglaj ayarlarının yapılması ve peteklerin her birinin havasının alınması en son işlem olarak ta kombiyi devreye alın ve ısınmasını bekleyiniz .

30 Mayıs 2014