7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Pendik Su Tesisatçısı

Ana Sayfa » Servis Bölgelerimiz » Pendik Su Tesisatçısı

İstanbul’un her yerine hizmet götürebilme kapasitesine sahip tesisat firmaları bulunmaktadır. Üstelik bu firmalar gelişmiş altyapılarla hizmet sunmaktadır. Pendik su tesisatçısı arandığında da böyle firmalarla irtibata geçilmesi, atık su gider tesisatında ya da temiz su tesisatında meydana gelen tıkanıklık, su sızıntısı, su kaçağı ve benzeri sorunlara güvenli ve hızlı bir şekilde müdahale edilmesi sağlanır. Su tesisatçısı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, su kaçağı, su sızıntısı ve benzeri tüm sorunlara müdahale edebilme kapasitesine sahiptir. Gelişmiş teknolojiler kullanan su tesisatçıları, bu sayede sorunlara güvenli bir şekilde müdahale ederek müşterilerin beklentilerinden çok daha fazlasını vermektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet veren kurumsal tesisat firmaları, her tür sorunu ortadan kaldırabilmektedir.

 

Modern Cihazlarla Hizmet

 

Pendik su tesisatçısı, lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlara kırmadan dökmeden müdahale etmektedir. Robot tıkanıklık açma cihazı adı verilen özel olarak geliştirilmiş cihazla bu gibi sorunlara müdahale eden kurumsal firmaların teknik ekipleri, tıkanıklığa neden olan cismi ya parçalayarak ya da çekip dışarı çıkararak sorunu çözmektedir. Bu gibi durumlarda önemli olan, sorunu fayansı, zemini ya da duvarı kırmadan çözümleyebilmektir. Temiz su tesisatlarında da su kaçağı ve su sızıntısı gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Bu ve benzeri sorunlara da son derece gelişmiş cihazlarla müdahale eden teknik servis, yaşanan tüm sorunları kırmadan dökmeden ortadan kaldırmaktadır.

 

31 Mayıs 2014

İlgili Terimler :