7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Musluk Su Damlatıyor Sorunu Nasıl Çözülür

Ana Sayfa » Tesisat Ansiklopedisi » Musluk Su Damlatıyor Sorunu Nasıl Çözülür

Yaşam alanlarının tamamında, banyo ve mutfaklarda kullanılan musluklar vardır. Bu musluklar ne kadar kaliteli olursa olsun bazen su kaçırabilmektedir. Peki, musluk su damlatıyor sorunu nasıl çözülür? Öncelikli musluk su damlatıyorsa içinde bulunan contanın deformasyona uğradığı akla getirilmelidir. Bunun onarımını gerçekleştirmek mümkündür. Ancak onarım işlemi için hem çeşitli aletler olmalı hem de musluğun iç yapısının bilinmesi gereklidir. Özellikle musluğu açıp kapatmak için kullanılan aparatın nasıl sökülmesi gerektiği, contasının nasıl değiştirilmesi gerektiği ve işlemin ardından nasıl yerine takılması gerektiği bilinmelidir. Ayrıca musluklar farklı farklı tasarlanmaktadır ve her musluğun onarımı da farklıdır. Aç kapa olarak tabir edilen musluklarla çevirmeli olarak açılan muslukların tamiratı birbirinden çok farklıdır ve bu tamirat yöntemlerinin bilinmesi gereklidir. Eğer yöntem bilinmezse muslukta daha büyük arızaların meydana gelmesi kaçınılmazdır.

 

Profesyonel Çözüm Gerekir

 

Musluk su damlatıyor sorunu nasıl çözülür diye araştırma yapıldığında ilk karşılaşılan tesisatçıdan hizmet almak, çoğu zaman doğru olmamaktadır. Çünkü günümüzde işin uzmanı olmayan birçok kişinin sektörde iş yapmaya çalıştığı, hizmeti yerine getirirken daha büyük sorunlara yol açtığı bilinmektedir. Bu nedenle bu iş için deneyimli tesisatçı ekibi buluna firmalardan hizmet alınması tavsiye edilmektedir. Bu ekipler gerekli olan teçhizatla birlikte adrese gelmekte ve musluğun su damlatması sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Üstelik hangi tip musluk olursa olsun profesyonel tesisatçılar sorunu çok kısa bir süre içinde çözmektedir.

05 Haziran 2014

İlgili Terimler :