7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Maltepe Su Tesisatçısı

Ana Sayfa » Servis Bölgelerimiz » Maltepe Su Tesisatçısı

Maltepe su tesisatçısı diye internette araştırma yapıldığında, çok sayıda firma ile karşılaşılabilir. Ancak önemli olan gelişmiş teknolojilere sahip olan firmalara ulaşmaktır. Bu firmalar su kaçağı sorunlarına akustik su kaçağı ve detektörlü su kaçağı tespit cihazları ile müdahale etmektedir. Bu cihazlarla sunulan hizmette su kaçağının yeni tam olarak tespit edilmektedir. Akustik su kaçağı tespit cihazında gelişmiş bir kulaklık sistemi mevcuttur. Ayrıca bu cihazlar bilgisayar sistemlerine sahiptir. Kullanıcı da iyi eğitim almış olmalıdır. Cihaz gelişmiş olsa da kullanıcı eğitimsizse yine sorunu tam olarak tespit edemeyebilir. Bu nedenle, gelişmiş teknolojilerle güncellenmiş altyapıları olan firmalar bulunduğu gibi uzman personelinin olup olmadığı da araştırılmalıdır. Böyle ekiplerle hizmet veren su tesisatçısı firmalarının güvenli hizmet yapabileceği unutulmamalıdır.

 

Gizli Su Kaçaklarını Bulmak Zordur

 

Sorun oluştuğunda Maltepe su tesisatçısı diye araştırma yapıldığında mahalle aralarında klasik yöntemlerle hizmet veren tesisatçılardan kaçınılmalıdır. Bu tesisatçılar da ustadır ancak teknolojik olarak yetersizdir. Özellikle gizli su kaçağı adı verilen su sızıntılarında kırmadan dökmeden tespit yapması imkansızdır. Çünkü özellikle su sızıntılarında kaçağın ana merkezi çok daha farklı bir yerde olabilmektedir. Klasik yöntemlerle hizmet veren su tesisatçıları, kaçağın kaynağını bulabilmek için sızıntının görüldüğü yerden itibaren kırma işlemi uygulamak zorundadır. Bu da gereksiz yere tadilat yapılması anlamına gelmektedir. Oysa gelişmiş cihazlar böyle bir sorunu kısa bir sür içinde üstelik kırmadan tespit edebilmektedir.

31 Mayıs 2014

İlgili Terimler :