7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Kombi Su Kaçağı Var Sorunu Nasıl Çözülür

Ana Sayfa » Tesisat Ansiklopedisi » Kombi Su Kaçağı Var Sorunu Nasıl Çözülür

Kombi Su Kaçağı Var Sorunu Nasıl Çözülür?

 

Kombi tesisatlarında su kaçağı meydana geldiğinde beraberinde ısınma sorunları da oluşmaktadır. Bunun yanında alt katta oturanların tavanlarında da rutubet meydana gelebilmektedir. Eğer alanların ısıtılması ile ilgili bir sorun yaşanıyorsa, kalorifer sistemindeki su basıncı sürekli olarak düşüyor ve su eklenmek zorunda kalınıyorsa, kombiden su kaçağının meydana geldiği düşünülmelidir. Kombi su kaçağı var sorunu nasıl çözülür diyerek araştırma yapıldığında çok sayıda firma ile karşılaşmak mümkündür. Ancak bu firmaların arasında gelişmiş teknolojilerle hizmet verenlerin tercih edilmesi önemlidir. Kombi su kaçaklarının nedeninin tam yerinin tespit edilmesi gereklidir. Aksi takdirde işlem uzar ve gereksiz masraflar ortaya çıkabilir. Kombideki su kaçağı sadece kombi bağlantı yerlerinden değil tesisatın farklı bölümlerinden de meydana gelmiş olabilir. Bu nedenle de çok iyi incelenmesi ve bunun için de profesyonel hizmet alınması zaruridir.

 

İyi Eğitim Almış Tesisatçılar Olmalıdır

 

Kombi Su Kaçağı Var Sorunu Nasıl Çözülür? Öncelikle bu sorunun tespitinin kolaylıkla ve binaya zarar vermeden geçekleştirilebilmesi izin gelişmiş teknolojilerle tasarlanmış cihazlardan yararlanılmaktadır. Bu işlemin yapılabilmesi için farklı cihazlar kullanılmaktadır. Ancak bu cihazların profesyonel olan ve cihazların kullanılmasıyla ilgili yeterli derecede eğitim almış tesisatçıların olması gerektiği bilinmelidir. Bu nedenle, hizmet alınacak olan firmanın altyapısının yanı sıra kadrosunun da sorgulanması gereklidir. Çünkü teknik altyapısı güçlü ancak kadrosu bu cihazları kullanmakta yeterli olmayan firmaların sunacağı hizmet tam anlamıyla sağlıklı olmayacaktır. Bu da su kaçağının tespit edilmesi işlemini zorlaştıracaktır.

07 Haziran 2014

İlgili Terimler :