7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Kombi Su Basıncı Düşüyor Sorunu Nasıl Çözülür

Ana Sayfa » Tesisat Ansiklopedisi » Kombi Su Basıncı Düşüyor Sorunu Nasıl Çözülür

Kombi Su Basıncı Düşüyor Sorunu Nasıl Çözülür?

 

Kombide su basıncı düşme gibi bir sorunla karşı karşıya kalındığında ilk akla gelen su sızıntısının olduğudur. Kombide su kaçağı varsa tesisatın tüm elemanlarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Peteklerde, ek yerlerinde, kombinin bağlantı yerlerinde su kaçağının kontrol edilmesi gereklidir. Bu işlem için, tesisatın her noktasını inceleyebilecek ve bu işlemleri kısa bir süre içinde güvenli bir şekilde yerine getirebilecek uzman tesisatçılara ihtiyaç duyulmaktadır. Uzman tesisatçılar, gelişmiş teknolojilere sahip cihazlarla hizmet vermekte, tesisatın tüm noktalarını bu gelişmiş cihazlarla kontrol etmekte, sorunu da kısa bir süre içinde üstelik güvenli bir şekilde tespit edebilmektedir. Bu nedenle de kurumsal firmalardan ve buralarda hizmet veren profesyonel tesisatçılardan destek alınmalıdır.

 

Kombi Su Basıncı Düşüyorsa Uzmandan Destek Alınmalı

 

Kombi su basıncı düşüyor sorunu nasıl çözülür diye yapılan araştırmalar sonucunda çok sayıda firma ile karşılaşılsa da bunların arasında referansları en güçlü olanlar tercih edilmelidir. Bu firmaların bugüne kadar yaptığı işler kontrol edilmeli, gerekirse hizmet sunulan yerlerle irtibata geçilmelidir. Çünkü sektörde modern cihazlarla hizmet verdiğini söyleyen ancak bu şekilde hizmet sunmayan tesisatçıların olduğu bilinmektedir. Ayrıca son sistem cihazlara sahip olup bu cihazları kullanabilecek personele sahip olmayan firmalar da bulunmaktadır. Bu nedenle araştırmalar tam olarak yapılmalı, hem personel hem de teknik altyapı olarak üstün olan firmalardan hizmet alınmalıdır. Kombideki bu basıncının düşme nedeni bu şekilde kolay bir şekilde ortaya çıkabilmekte, sorun binaya zarar verilmeden ortadan kaldırılabilmektedir.

07 Haziran 2014

İlgili Terimler :