7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Kartal Su Tesisatçısı

Ana Sayfa » Servis Bölgelerimiz » Kartal Su Tesisatçısı

Su tesisatında meydana gelen tüm sorunlarda Kartal su tesisatçısı ekiplerinden destek alınabilir. Ancak bu tesisatçılardan hizmet almadan önce çok iyi araştırma yapılması gerekmektedir. Çünkü hizmet alınırken gelişmiş cihazlarla görev yapan firmalar aranmalıdır. Bu cihazlar, su tesisatında meydana gelen tüm sorunları kısa bir süre içinde giderir. Üstelik binaya herhangi bir zarar da vermez. Su tesisatçısı, atık su gider borularında ve temiz su tesisatlarında meydana gelen tüm sorunlara anında müdahale edebilecek kapasitede olmalıdır. Kurumsal tesisat firmaları, meydana gelen tüm sorunlara kısa bir süre içinde müdahale etme becerisine sahip ekiplerle hizmet vermektedir. Tesisat sorunlarında önemli olan kırmadan dökmeden müdahale gerçekleştirmektir ve bunu yapabilecek az sayıda tesisat firması bulunmaktadır. Mahalle aralarında hizmet veren tesisatçılarda böyle bir teknolojinin olmadığı düşünülmelidir.

 

Firma Araştırılmalıdır

 

Kartal su tesisatçısı firmaları arasında da gelişmiş teknolojiye sahip olanların az olduğu bilinmelidir. En son teknolojilerle tasarlanan cihazların satın alma maliyetleri çok yüksektir. Ayrıca yurt dışında üretilmelerinden dolayı Türkiye’ye getirilmeleri için de belirli bir bürokratik kurallar vardır. Bu kuralların yerine getirilmesi gerekir. Bunun haricinde cihazları kullanmak için belirli bir eğitimin alınması gereklidir. Bu eğitim de yine kurumsal firmalar tarafından kendi personeline verilmektedir. Su tesisatçında bir sorun meydana geldiğinde öncelikle iyi bir ön araştırma yapılmalı, firmanın verdiği hizmetler ve alınan sonuçlar incelenmeli, ardından firma ile iletişime geçilmelidir.

31 Mayıs 2014

İlgili Terimler :