7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Ana Sayfa » Tesisat Ansiklopedisi » Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Kameralı Su Kaçak Tespiti

Tesisatlarda zaman zaman su kaçağı sorunu oluşabilmektedir. Oluşan bu kaçak problemine kısa süre içerisinde müdahale edilmesinin önemi büyüktür. Çünkü borularda meydana gelen su sızıntısı gerektiği zamanda müdahale edilmediği takdirde zaman içerisinde onarımı nasıl çok daha zor bir hale gelebilmektedir. Bu nedenle de eğer evinizde borularda su kaçırma problemi varsa vakit kaybetmeden kameralı su kaçağı tespiti hizmeti veren bir firma ile görüşmeniz tavsiye edilmektedir. Kameralı cihazla hizmet veren firmalar ilgili kaçağın tam olarak nerede olduğunu tespit edebilmek için kırma işlemi uygulamamaktadır. Kaçak tespiti kamera yardımıyla hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmekte ve bu sayede işlem esnasında çevreye de zarar verilmemiş olacaktır.

 

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Uzman Personelle Yapılır

 

Eğer yaşam alanlarında su kaçağı sorunu yaşanıyorsa hızlı bir şekilde kurtulmak gereklidir. Bu sorunun hızlı bir şekilde ortadan kalkması için de kameralı su kaçağı tespiti yapan kurumsal tesisat firmalarından hizmet alınması tavsiye edilmektedir. Hizmet sonrasında garanti sağlayan firmalar sayesinde, belirli bir süre içerisinde aynı problemi tekrar yaşama ihtimali düşük olmaktadır. Bu nedenle de mutlaka işlem sonrasında garanti sunan firmaları tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Cihazla su kaçağı tespiti yapıldığında yapının herhangi bir noktasında kırma işlemi uygulanmamaktadır. Bu da olası tadilat sorunlarının tamamen ortadan kalkması anlamına gelmektedir. Uzman tesisatçılar tarafından gelişmiş teknolojilerle sunulan hizmet, günümüzde yaygınlaşmaktadır ancak personelin çok iyi eğitim almış olmasına dikkat edilmelidir.

01 Haziran 2014

İlgili Terimler :