7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Ana Sayfa » Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Firmamız su kaçağı tespit konusunda günümüzün imkan veren en son teknolojilerini kullanmakta ve bu konumda sektörüne öncülük etmektedir. Türkiye’de kameralı su kaçağı tespit cihazlarını ilk kullanan firmalardan biri olan Akıllı Tesisat her zaman siz değerli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kendini geliştirmeye devam edecektir.

Su kaçağı tespiti geleneksel ve modern olmak üzere 2 türlü yapılabilmektedir. Geleneksel yöntemlerde su kaçağının bulunduğundan şüphe edilen ortam kırma sureti ile kaçağı tespiti yapılmaktadır. Dış mekanlarda ve toprak alanlarda bu yöntemin zararları bir nebze olsun karşılanabilmektedir. Ancak Ev, villa, işyeri gibi ortamlarda kırarak su kaçağı tespiti, hem zaman hem de maliyetler açısından müşterilere büyük yükler getirmektedir. Örneğin bir yer seramiği ölçüsünde bir kaçağı bulmak için banyonun zemini ve duvarları kırılmak zorunda kalınıyor. Bu da tamirat sonra banyo yenileme masraflarını da beraberinde getiriyor.

Oysa modern yöntemlerle gerçekleştirilen kameralı su kaçağı tespiti sistemlerinde yukarıda bahsedilen sorunların hiçbiri yaşanmamaktadır. Konusunda uzman personelimiz hassas elektronik cihazları ile kaçağın yerini tam tespit ederek müşterilerimizi büyük masraflardan kurtarmaktadır.

 

 

 

kamerali-su-kacagi-tespiti

 

30 Mayıs 2014