7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Kameralı Pimaş Kaçağı Tespiti

Ana Sayfa » Kameralı Pimaş Kaçağı Tespiti

Pimaşlar binalarımızın önemli ekipmanlarından biridir. Genelde yanlış kullanımla zaman içinde tıkanıklık oluşturabilirler.  Bu durum sadece dairelerde değil aynı zaman da çatı su giderlerinde de yaşanabilmektedir. Örneğin tıkalı olan çatı pimaşı en üst kattaki evinizin duvar ve tavanının rutubetlenmesine ve kararmasına yol açabileceği gibi, konut içindeki pimaş tıkanıkları da alt daire tavanlarında aynı etkilere yol açabilir.

Pimaş tıkanıklarında en ilginç istatistiklerden biri de pimaş tıkanıklıklarının kırma yöntemi ile kaçak tespiti ve onarımı yapan ustalar tarafından yapılan kalitesiz işler sonucu tıkanma yaşanmasıdır. Kırma yöntemi su kaçağı tespit ve onarımlardan sonra %60 oranında pimaş tıkanıklıkları yaşanmaktadır.

Pimaş tıkanıklarında en modern tespit yöntemi KAMERALI PİMAŞ KAÇAĞI TESPİT yöntemidir. Zira bu yöntemde ucuna kamera bağlı klavuz bir boru yardımı ile pimaşınız içinde kolonoskopi tarzı bir araştırma yapılır. Böylece hem daha hızlı hem de daha az maliyetli bir onarım gerçekleştirilebilinir.

kamerali-pimas-kacagi-tespiti

30 Mayıs 2014