7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Kadıköy Su Tesisatçısı

Ana Sayfa » Servis Bölgelerimiz » Kadıköy Su Tesisatçısı

İstanbul’un Su tesisatı ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde ilk yapılacak iş su tesisatçısı aramaktır. Kadıköy ve civarında yaşayanlar, su tesisatlarında arıza meydana geldiğinde Kadıköy su tesisatçısı ile irtibata geçer. Ancak sorun meydana geldiğinde gelişmiş cihazlarla hizmet veren firmalarla irtibata geçilmesi, tesisatta meydana gelen tüm sorunların hızlı ve güvenli bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Kadıköy ve çevresinde oturanların yaşadıkları su tesisatı sorunlarında, gelişmiş cihazlarla hizmet veren firmalarla iletişime geçtiklerinde su kaçakları ve su sızıntıları zemine, duvara ya da fayansa zarar vermeden tespit edilebilecektir. Günümüzde atık gelişmiş cihazlarla kontrol yapılmaktadır. Bu gelişmiş cihazların arasında binalardaki su sızıntılarının tespitinde kullanılan akustik su kaçağı tespit cihazları bulunmaktadır.

 

Gelişmiş Teknolojiler Kullanılır

 

Kadıköy su tesisatçısı arandığında gelişmiş teknolojilere sahip altyapısı ve donanımlı personelin hizmet verdiği kurumsal firmalar tercih edilmelidir. Bu firmalar, su kaçağı tespiti yapmak için profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Bu ekipler, sorun günü hangi saatinde meydana gelirse gelsin anında müdahale edebilmektir. Motorize bir şekilde çalışan profesyonel tesisatçılar, sorunun bildirilmesinden çok kısa bir süre sonra belirtilen adrese gelmektedir. Sonrasında da gelişmiş cihazlarla birlikte sorunu tespit etmektedir. Ancak akustik su kaçağı tespit cihazı kullanılırken çok fazla gürültülü bir ortamın olmaması tavsiye edilmektedir. Çünkü bu cihazlarla son derece hassas kulaklıklar vardır ve bu kulaklıklar suyun çıkardığı seslerin yanında çevredeki sesleri de duyabilmektedir. Eğer ortamda yüksek gürültü varsa bu işlerin zorlaşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle mümkün olduğunca sessiz olunmasında yarar vardır.

30 Mayıs 2014

İlgili Terimler :