7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

İstanbul Su Tesisatçısı

Ana Sayfa » Su Tesisatçısı » İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul’un tüm ilçe ve beldelerinde su tesisatı ile ilgili bir sorun oluştuğunda, İstanbul su tesisatçısı firmaları ile iletişime geçilmektedir. Ancak bu firmalar arasında kırmadan su tesisat sorunlarını tespit edebilecek olanlarla irtibata geçilmelidir. Bu firmalar, su kaçağını gelişmiş cihazlarla tespit etmektedir. Binalarda ya da açık alanlarda meydana gelen su kaçaklarını akustik su kaçağı tespit cihazı ya da detektörlü cihazlarla bulan kurumsal tesisat firmaları, böylece arızanın meydana geldiği yer ve çevresinde herhangi bir tadilata neden olmamaktadır. Su sızıntılarında önemli olan kırmadan tespit işlemi yapabilmektir. Geleneksel yöntemlerle hizmet veren tesisatçıların basit bir su sızıntısında bile kırma işlemi yapacağı tartışılmaz bir gerçektir. Bu nedenle böyle bir sorunla karşı karşıya kalındığında gelişmiş cihazlarla hizmet veren tesisat firmalarına başvurulması tavsiye edilmektedir.

 

Yüksek Teknolojiye Sahip Firmalardan Destek Alınmalıdır

 

Banyoda, tuvalette, mutfakta ya da binanın herhangi bir yerinde su sızıntısı tespit edildiğinde, son teknolojiyle tasarlanmış cihazlarla hizmet veren İstanbul su tesisatçısı firmalar aranabilir. Uzman personelle hizmet veren bu firmalar, binalarda meydana gelen sorunları akustik su kaçağı dinleme cihazı ile bulmaktadır. Bu cihazlar bilgisayar teknolojileriyle tasarlanmıştır ve insan kulağının duyamayacağı ölçüde düşük bir sesle sızıntı yapan suyun tam yerini tespit eder. Böylece kırma işlemine gerek kalmadan sorun kolay bir şekilde ortaya çıkarılır. Açık alanlarda da detektörlü cihazlar kullanılır ve bu cihazlar, yerin üç metre altındaki su kaçaklarını bile güvenli bir şekilde tespit edebilecek şekilde geliştirilmiştir. Bu nedenle böyle bir sorun olduğunda gelişmiş teknolojili cihazlarla hizmet veren firmalarla irtibata geçilmelidir.

29 Mayıs 2014

İlgili Terimler :

İlgili Kategoriler