7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Duşakabin Su Sızdırıyor Sorunu Nasıl Çözülür

Ana Sayfa » Tesisat Ansiklopedisi » Duşakabin Su Sızdırıyor Sorunu Nasıl Çözülür

Duşakabin Su Sızdırıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

 

Günümüzde bütün yaşam alanlarında duşakabin kullanılmaktadır. BU ürünler zaman zaman çeşitli nedenlerde su sızdırmaktadır. Duşakabin su sızdırıyor sorun nasıl çözülür diye araştırma yapıldığında bu konu ile uzman ekipleri bulunan gelişmiş teknolojilere sahip firmalardan destek alınmalıdır. Bu ürünlerde su sızması sık sık karşılaşılabilen bir durumdur. Bunun nedeni genel olarak sızdırmazlığı sağlayan maddenin zamanla özelliğini yitirmesidir. Banyoda bulunan bu sistemlerin su kaçırması da kullanıcıları tedirgin etmektedir. Buralarda meydana gelen su kaçakları, zamanla banyolarda istenmeyen kokulara neden olmaktadır. Ayrıca meydana gelen su sızıntıları da banyo paspaslarında hazara yol açar, Aynı zamanda banyodaki mobilyalara da zarar verir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında hemen müdahale edilmesi gereklidir.

 

Duşakabin Su Sızdırıyorsa Uzman Müdahalesi Gerekir

 

Duşakabinlerde su yalıtımı için kullanılan silikonlar karardığında genellikle su kaçaklarına neden olmaktadır. Bunu önlemeyebilmek için de gerek duşakabinler, gerekse duş tekneleri sökülmekte ve silikon yapıldıktan sonra yeniden yerinme monte edilmektedir. Uzman ekipler bu işlemleri gerçekleştirirken banyoya da zarar vermemektedir. Duşakabin su sızdırıyor sorun nasıl çözülür diye araştırma yapılırken sıradan bir su tesisatçısına işlem yaptırılmaması tavsiye edilmektedir. Su tesisatçılarının duşakabin tamircisi olmadığı bilinmelidir. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalındığında bu işin profesyonelleri gelip inceleme yapmalıdır. Çünkü ütün sökülmeden müdahale edilme imkanı olabilir. Bu da işlemin düşük bir maliyetle yapılması anlamanı gelecektir. Uzmanlardan teknik destek alındığında işlem çok daha güvenli bir şekilde yapılmış olacaktır.

04 Haziran 2014

İlgili Terimler :