7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Çekmeköy Su Tesisatçısı

Ana Sayfa » Servis Bölgelerimiz » Çekmeköy Su Tesisatçısı

Binalarda, sulama tesislerinde gerek temiz su tesisatı gerekse atık gider tesisatında meydana gelen sorunlarda uzman ekiplere ve gelişmiş sistemlere sahip olan su tesisatçı firmalarından destek alınmalıdır. Yenilikçi teknolojilerle geliştirilen altyapılarla hizmet veren su tesisatçısı, meydana gelen su kaçağı, su sızıntısı, gider tıkanıklığı gibi sorunlara kısa bir süre içinde müdahale ederek ortadan kaldırmaktadır. Çekmeköy su tesisatçısı da bu şekildeki altyapılara sahip olmalıdır. Gider tıkanıklıklarında robot tıkanıklık açma cihazları, binalarda meydana gelen temiz su tesisatlarındaki sızıntı ve kaçaklara akustik su kaçağı tespit cihazı, açık alanlarda meydana gelen tesisat sorunlarına da detektörlü su kaçağı tespit cihazları ile müdahale etmek, sorunun tadilata gerek kalmadan ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

 

Tesisat Hatalı Döşenmişse ne Yapılmalı?

 

Su tesisatının olduğu her yerde gerek hatalı kullanım, gerek inşaat döneminden kalma moloz ve beton parçaları, gerekse tesisatın hatalı eğimle tasarlanmasından dolayı çeşitli sorunlar meydana gelebilmektedir. Sorun hangi nedenden dolayı kaynaklanırsa kaynaklansın profesyonel tesisatçılar başarılı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Eğer özellikle atık su gider tesisatlarında hatalı eğimden kaynaklanan bir sorun meydana geldiyse, tesisatın yeniden döşenmesi gerekecektir. Profesyonel su tesisatçısı, yeniden tesisat döşerken ince hesaplamalar yapmakta ve sıfır hata ile tesisat yenilemektedir. Bu işlemlerin kulaktan dolma yöntemlerle değil, ince hesaplarla gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çekmeköy su tesisatçısı, gerek teknolojik altyapısı gerekse profesyonel ekipleri ile tüm işlemleri herhangi bir sorun yaşanmadan gerçekleştirmektedir.

31 Mayıs 2014

İlgili Terimler :