7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Banyo Tesisat İşleri

Ana Sayfa » Banyo Tesisat İşleri

Banyo Tesisat Ustası mı arıyorsunuz, banyonuzun tadilata ihtiyacı mı var, banyonuzda su kaçağı sorunlarımı yaşıyorsunuz. Bu vb benzeri sorunlarınızın çözümünde konusunda lider olan Akıllı Tesisat hizmetinizdedir.

Banyolarınız tesisat bakımından mutfakla beraber evlerimizin en önemli ve hijyen açısından mikrop barındırmaya en müsait alanlarından biridir. Bu sebeple tesisatlarınızın sağlığı sizin ve sevdiklerinizin sağlığı demektir. Pislenmiş borulardan gelen sular mikrop saçarlar. Ayrıca tıkanık giderler evde ve alt-üst katlarda rutubete yol açacaklarından bakterilerin üremesine ortam hazırlar ve aynı zamanda evinizin yapısına zarar verebilirler.

Firmamız konusundan uzman bir kadroya sahiptir ve bugüne kadar sayısız konutun banyo tesisat işlerini ve onarımları başarı ile tamamlamıştır.

Referans listemizden görebileceğiniz üzere İstanbul da çok geniş bir çevreye hitap etmektedir. 365 gün 24 saat sistemi ile çalışmakta olan firmamızda günün her saati size yardım edecek uzman bir kadro bulunmaktadır.

banyo-tesisat

30 Mayıs 2014