7/24 Acil Su Tesisatçısı0532 053 82 00

Hoşgeldiniz. Bugün

Mükemmel Banyolar, Mükemmel Tesisatlar

Hayalinizdeki banyoya kavuşmak için tesisatlarınız profesyonel kişiler tarafından hazırlanmalıdır.

Profesyonel Tesisat Hizmetleri

Akıllı Tesisat mesleki için eğitim almış profesyonel kadrosu ile size hizmet etmektedir.

Proje Danışmanlığı

Akıllı Tesisat olarak uzman kadromuzla projelerinizde size danışmanlık yapıyoruz.

Tüm Tesisat İhtiyaçlarınız Tek Adreste

Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm tesisat tamirat ihtiyaçlarınız için biz size yeteriz

Akıllı Tesisat Her An Yanınızda.... 7 gün 24 saat Pazar günleri de dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz

foto

Ataşehir Su Tesisatçısı

Ana Sayfa » Servis Bölgelerimiz » Ataşehir Su Tesisatçısı

Binalarda, sulama tesislerinde ya da bahçe sulama tesisatlarında su sızıntısı meydana geldiğinde gelişmiş cihazlarla hizmet veren Ataşehir su tesisatçısı, sorunları kırmadan çözebilmektedir. Teknik altyapısı güçlü olan firmalar, eğitimli personeliyle su tesisatı ile ilgili yaşanan tüm sorunları kısa bir süre içinde ortaya çıkarmakta ve müdahaleyi de güvenli bir şekilde yerine getirmektedir. Binalardaki tesisatlarla ilgili yaşanan tüm kaçak sorunlarında akustik su kaçağı dinleme cihazı ile tespit yapan kurumsal tesisat firmaları, sorunun tespitini gerçekleştirirken binanın herhangi bir yerinde en ufak bir yer bile kırmamaktadır. Önemli olan da su kaçaklarını kırmadan dökmeden tespit edebilmektir. Tesisattaki kaçakları duvarı, zemini ya da fayansı kırarak tespit eden tesisatçılar, büyük bir tadilat işlemine de neden olmaktadır. Bu da su kaçağı tespit ve onarım işlemlerinin yüksek maliyetlerle sonuçlanmasına neden olmaktadır.

Su kaçağı Binaya Zarar Verir

Su kaçağı ciddi bir sorundur. Müdahale edilmediği takdirde binanın taşıyıcı sistemlerine zarar verebilmektedir. En küçük sorun ise atta ya da yanda oturan insanların evlerinde rutubetlenmeye neden olmasıdır. Bu durum, farklı sonuçlara da neden olabilmektedir. Görünür yerdeki su kaçaklarında mahalle aralarında hizmet veren tesisatçılardan yardım istenebilir ancak binalardaki su kaçakları genellikle sızıntı şeklinde olmaktadır ve mahalle arasında hizmet veren tesisatçılar, ellerindeki teknolojiyle bu sızıntılarının kaynağın kırmadan tespit edemezler. Bu nedenle böyle bir sorunla karşı karşıya kalındığında kırma işlemi yapmayan, gelişmiş cihazlarla hizmet veren Ataşehir su tesisatçısı ile iletişime geçilmelidir.

29 Mayıs 2014

İlgili Terimler :